Maxon Ardour 125 - chípá, ztrácí tah

Technické problémy s čínskými skútry s objemem nad 50ccm.

Maxon Ardour 125 - chípá, ztrácí tah

Příspěvekod Honzinzhu » 09 kvě 2014, 11:03

Zdravím Vás skůtřisti,
chtěl bych se zeptat, jsem cca 14 dní majitelem Ardoura 125 najeto cca 500 km... po první garančce už...
Asi dvakrát se mi stalo, když jsem jel cca 30 sec. na plnej do kopca, tak na kopci skůtr začal zdechat a uplně stratil tah.
Jako kdyby nedostával dost benzínu, pustil jsem na cca 5 ces plyn, pak zase přidal a už to jelo úplně normálně...
Díval jsem se, jestli není přivřená hadička, ale jediná hadička co byla přivžená byla nějaká co vede z nádrže dó hrdla, tak jsem ji uvolnil a nevím, zatím to neudělalo, ale nezdá se mi, že by to bylo tím...nestala se někomu taky podobná věc? děkuji za reakce.
Honzinzhu

0+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 1
Registrován: 23 kvě 2009, 10:44
Skútr / moto: Kymco S8
Tuning / úpravy: Hodně

Re: Maxon Ardour 125 - chípá, ztrácí tah

Příspěvekod luk.ino » 04 čer 2014, 21:36

ahoj. muze to byt ve vicku nadrze. mel by tam byt ventil.. kdyz nebude ventil spravne propoustet vzduch do nadrze tak se stane presne co popisujes. v nadrzi se udela podtlak a do karburatoru se nedostane benzin. kdyz pak zastavis a znovu budes startovat, tak se podtlak uvolni a benzin se dostane kam ma....
luk.ino

25+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 44
Registrován: 23 dub 2011, 22:01
Bydliště: Malá Skála

Re: Maxon Ardour 125 - chípá, ztrácí tah

Příspěvekod radeonx800 » 04 lis 2014, 22:44

Zdravím, mám ten samej problém a myslím si že zrovna víčkem od nádrže to není, ale je fakt že to dělá jenom někdy ale když člověk jede do práce tak je to docela nepříjemné
radeonx800

25+
 
Reputace: -1
Příspěvky: 43
Registrován: 04 lis 2014, 22:40
Skútr / moto: Maxon Ardour 125
Tuning / úpravy: Nic na co stejne z toho


Zpět na Nad 50 cccm

 
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků