Motorro Clea 50

Diskuze o čínských skútrech bez rozlišení kubatury.

Motorro Clea 50

Příspěvekod Uďa » 31 črc 2015, 11:29

Dobrý den! Zdravím všechny lidičky na tomto fóru! Jsem tu nový a přihlásil jsem se z důvodu zakoupení malého skútříku Clea 50. Koupil jsem ho z druhé ruky, velmi málo jetý, jako posunovadlo po dědině. Jede solidně a je spolehlivý, ale samozřejmě mi to nedá a chtěl bych ho nepatrně vylepšit, protože si myslím, že má navíc. Motor celkem šlape, ale nějak extra to nejede (podle tachometru cca 55 Km/h). za studena dost špatně drží volnoběh a když je teplý, tak je línej do rozjezdu. Skútr má najeto 3174 Km.
Dá se něco udělat s výkonem?
Dá se něco udělat s rychlostí?
Je nějaké doporučení k nastavení karburátoru?
Za jakoukoliv odpověď vedoucí k pokroku předem děkuji!
Zdraví Uďa :wink:
Uďa

0+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 3
Registrován: 31 črc 2015, 11:19
Skútr / moto: Motorro Clea 50
Tuning / úpravy: Malossi Multivar, KN filtr, otevřený výfuk, přetryskovaný karburátor

Re: Motorro Clea 50

Příspěvekod Mr.Voza » 31 črc 2015, 13:18

Po koupi doporučuju vyčistit karbec, vzduchovej filtr, vyměnit olej, koplet zkouknout, vyčistit a případně povyměňovat věcy kolem variátoru (variátor samotnej, vodítka, válečky, řemen, spojku...) a smířit se s tím, jak to jezdí a bejt rád, že tu vůbec jezdí. Nějaký úpravy u tohohle motoru nemaj smysl - je to klasika čína 139QMB, o něm je tady toho napsáno haldy - hledej pod tím označením motoru 139QMB. Jestli chceš, aby to jelo líp, tak to prodej a kup něco značkovýho v týhle kubatuře ve dvoutaktu, nebo něco značkovýho 125ccm, jestli nejseš limitovanej řidičákem na 50tku.
Aprilia SR50, Motor Minarelli Horizontal, Klika MFC Racing, Válec Malossi Sport 70ccm, Lauf S6 Pro Replica, Karbec DO19mm BE, klapky MFC Racing, Vário Malossi Multivar, Řemen Polini, Spojka S6 Torque control + Zvon WingCooler, Vodní pumpa S6 SSP
Uživatelský avatar
Mr.Voza

1000+
 
Reputace: 48
Příspěvky: 1271
Registrován: 05 říj 2011, 21:13
Bydliště: Chrudim
Skútr / moto: Aprilia SR50 tuned, Aprilia Leonardo 250 serie
Tuning / úpravy: Aprilia SR50, Motor Minarelli Horizontal, Klika MFC Racing, Válec Malossi Sport 70ccm, Lauf S6 Pro Replica, Karbec DO19mm BE, klapky MFC Racing, Vário Malossi Multivar, Řemen Polini, Spojka S6 Torque control + Zvon WingCooler, Vodní pumpa S6 SSP


Zpět na Čínské skútry

 
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 návštevníků