Generic by Kentoya XOR 125 - zkušenosti atd.

Diskuze o čínských skútrech bez rozlišení kubatury.

Re: Generic by Kentoya XOR 125 - zkušenosti atd.

Příspěvekod petridas » 02 říj 2008, 09:09

to daelimek nectes forum? mrkni do srazy a vyjizdky tema slapanice! jinak dej potom na jaro vedet jestli prijedes at se muzu pripravit na cestu leoskem!! zatim se mej uz to tu komentovat nebudu ! dostanu BAN a pujdu si hodit masli !
APRILIA LEONARDO 150 a APRILIA ATLANTIK 500 a nakitovanej punta CAGIVA MITO 125. vice info na http://petridas.webnode.cz nova sluzba : odvezu cokoli kamkoli motku ,skrin nebo az 7 lidi piste volejte
Uživatelský avatar
petridas

1500+
 
Reputace: 1
Příspěvky: 1738
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Havirov
Skútr / moto: punťa 125 , aprilia atlantic 500

Re: Generic by Kentoya XOR 125 - zkušenosti atd.

Příspěvekod Daelimek » 02 říj 2008, 10:00

Škoda slov.. ;)

P.S.: v ničem si neprotiřečím, jen to holt někdo trošku nechápe..tečka
Naposledy upravil Daelimek dne 02 říj 2008, 10:01, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
Daelimek

500+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 660
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Třebíč
Skútr / moto: Vybírá se..v merku mám PCX :)

Re: Generic by Kentoya XOR 125 - zkušenosti atd.

Příspěvekod TheWitch » 02 říj 2008, 11:39

Pro Kristovy fulgentní játra, Dalajlámku!! Jenom já jsem Ti to Tvoje protiřečení připomínal nejmíň 2x!! A nejsem sám!! Je mi úplně putna, jestli chválíš číny nebo na ně pliveš! Je to jen Tvůj názor a máš na něj plný právo, ale když už jednou nějakej názor máš, tak si za ním stůj! Kdyby si někdo dal tu práci a prolezl všechny Tvoje příspěvky, tak těch protichůdnejch názorů bylo na celý nový téma! ...tak už se krucinál chyť za nos a snaž se u toho psaní i přemýšlet! Třeba pak nebudeš všem jenom pro smích...

...na druhou stranu, když jsme v Chorvatsku seděli v kavárně s wifkou, tak jsme se řezali na celou ulici, div se nám hlava nepřeklopila... Tobě dík... ;)
http://www.thewitch.estranky.cz/ mluvící kost: 773 101 957
Uživatelský avatar
TheWitch

1000+
 
Reputace: 1
Příspěvky: 1140
Registrován: 28 zář 2007, 10:49
Bydliště: Kroměříž
Skútr / moto: KačenkaIII. (Yamaha Majesty 250:)

Re: Generic by Kentoya XOR 125 - zkušenosti atd.

Příspěvekod Kiwi » 02 říj 2008, 11:42

TW: jó to byly hefty........ :cyclops: :cyclops: :cyclops:
.....sovy nejsou, čím se zdají být.....

jsem momentálně ve skupině "untermensch" ......tzn bez scoota....
Kiwi

1500+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 1518
Registrován: 24 črc 2007, 19:51
Bydliště: Brno
Skútr / moto: v prenatálním stadiu :-(

Re: Generic by Kentoya XOR 125 - zkušenosti atd.

Příspěvekod Daelimek » 02 říj 2008, 11:46

Mě tímto pánové neurazíte, ani nevíte kolika mým přátelům jste pro smích vy, nehledě na to, že na Yuki srazu jsme řešili převážně toto forum a návštěvníky - pomlouvače Čín. Také jsme se docela nasmáli. Je to holt mentalitou, za to nikdo z vás moc nemůže. Dost OT...
Uživatelský avatar
Daelimek

500+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 660
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Třebíč
Skútr / moto: Vybírá se..v merku mám PCX :)

Re: Generic by Kentoya XOR 125 - zkušenosti atd.

Příspěvekod Kiwi » 02 říj 2008, 11:51

No mně žádnej wo...... urazit ani nemůže. Jezdíte na čínách a tajně si honíte u fotek BMW, Yamahy, Ducati....... tak si to aspoň přiznejte B) a smiřte se s faktem, že je čína nikdy nedožene, budou jen kopírovat a krást co bylo vymyšleno. Mrkni 20 let zpátky, to ukradli rusům např. MIG 21 (to není scoot, ale bojová stíhačka)
.....sovy nejsou, čím se zdají být.....

jsem momentálně ve skupině "untermensch" ......tzn bez scoota....
Kiwi

1500+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 1518
Registrován: 24 črc 2007, 19:51
Bydliště: Brno
Skútr / moto: v prenatálním stadiu :-(

Re: Generic by Kentoya XOR 125 - zkušenosti atd.

Příspěvekod Daelimek » 02 říj 2008, 11:57

:cyclops: :cyclops: :cyclops: Kiwi, teď jsi promluvil jako 15-letý puberťák, se kterým se rozešla holka. Víc už na tyto hloupé řeči nebudu reagovat...myslím si, že je to pod tvojí úroveň..
Uživatelský avatar
Daelimek

500+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 660
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Třebíč
Skútr / moto: Vybírá se..v merku mám PCX :)

Re: Generic by Kentoya XOR 125 - zkušenosti atd.

Příspěvekod Kiwi » 02 říj 2008, 12:16

to jsou fakta. já se nikdy nikomu s čínou nesmál a pomohl bych každýmu motorkáři bez rozdílu,to seš trochu mimo. Ale nemá smysl to dál řešit, mě na rozdíl od těch imaginárních davů tvých příznivců někteří lidé viděli :) i v Třebíči
.....sovy nejsou, čím se zdají být.....

jsem momentálně ve skupině "untermensch" ......tzn bez scoota....
Kiwi

1500+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 1518
Registrován: 24 črc 2007, 19:51
Bydliště: Brno
Skútr / moto: v prenatálním stadiu :-(

Re: Generic by Kentoya XOR 125 - zkušenosti atd.

Příspěvekod Daelimek » 02 říj 2008, 12:27

To, že nejezdím na výlety s lidmi z tohoto fóra nic neznamená. Jezdím na jiné srazy, kde vím, že potkám lidi mého věku a názorů a partu kámošů motorkářů mám, nejsou to žádní imaginární davy, ale pár normálních lidí, kteří se neposmívají jen kvůli tomu, že někdo má CBR 125 a někdo XOR 125. Já také neřeším, zda má někdo čínu a nebo značku. Jestli si myslíš, že zdravím jen číny a někoho kdo má Pežota, Leada, atd. kašlu, tak to není pravda. Nerozlišuji kdo na čem jede. To bych pak mohl rozlišovat i podle dalších hloupostí, jakou jsou výška, váha, barva vlasů, apod. což je holý nesmysl. Jelikož jsi z Brna, kde jsem byl celé prázky poměrně často (i na skútru), tak není problém dát spicha..jediné co nemusím jsou výlety, kde je večerní chlastačka s lidima, se kterýma si nemám moc co říct..tečka a konec ;)
Uživatelský avatar
Daelimek

500+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 660
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Třebíč
Skútr / moto: Vybírá se..v merku mám PCX :)

Re: Generic by Kentoya XOR 125 - zkušenosti atd.

Příspěvekod Kiwi » 02 říj 2008, 12:40

jo ti "Motorkáři", to je ten jeden brejlatej na Yukině? A je dost těžký soudit, že si nemáš s někým co říct, když ho nepoznáš osobně. A pít můžeš klidně čaj, alkohol není povinný, aspoň nás můžeš potom rozvézt, teda až si uděláš řidičák na auto :p
.....sovy nejsou, čím se zdají být.....

jsem momentálně ve skupině "untermensch" ......tzn bez scoota....
Kiwi

1500+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 1518
Registrován: 24 črc 2007, 19:51
Bydliště: Brno
Skútr / moto: v prenatálním stadiu :-(

Re: Generic by Kentoya XOR 125 - zkušenosti atd.

Příspěvekod Daelimek » 02 říj 2008, 12:42

jsi ...... a proto nemám zájem o srazy..prosím moderátora o pročištění tohoto tématu..
Uživatelský avatar
Daelimek

500+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 660
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Třebíč
Skútr / moto: Vybírá se..v merku mám PCX :)

Re: Generic by Kentoya XOR 125 - zkušenosti atd.

Příspěvekod petridas » 02 říj 2008, 12:44

musim reagovat i kdyz sem nechtel:ty si nemas co rict z lidma kteri miluji scoty a motorky?? proc lezes na skutrarske a motorkarske fora?? mimochodem ktomu yuki srazu tak nevim z kolika lidmi si tam byl ale ja sem nezavisle na sobe cetl prispevky od banja a ten pise ze tam byl sam a nikdo jiny tam nebyl/ nebo psal jeden clovek ze tam byl ted si nejsem uplne jisty/ a na motorkarskem foru taky psali lidi ze se tam jeli podivat ale protoze tam tech lidi byli ze by to spocital na jedne ruce truhlare tak ze se otocili a jeli pryc!! tak to si to na tom srazu asi resil sam se sebou ty pomlouvace cin!! my nemame nic proti cinam a kazdy muze prijet na sraz at ma jakykoli stroj viz. jelen na seci!!
APRILIA LEONARDO 150 a APRILIA ATLANTIK 500 a nakitovanej punta CAGIVA MITO 125. vice info na http://petridas.webnode.cz nova sluzba : odvezu cokoli kamkoli motku ,skrin nebo az 7 lidi piste volejte
Uživatelský avatar
petridas

1500+
 
Reputace: 1
Příspěvky: 1738
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Havirov
Skútr / moto: punťa 125 , aprilia atlantic 500

Re: Generic by Kentoya XOR 125 - zkušenosti atd.

Příspěvekod Kiwi » 02 říj 2008, 12:45

jo spíš pročištění členů. s těma urážkama opatrně bych ti radil, můžeš mi to říct do očí a ne to patlat v příspěvku
.....sovy nejsou, čím se zdají být.....

jsem momentálně ve skupině "untermensch" ......tzn bez scoota....
Kiwi

1500+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 1518
Registrován: 24 črc 2007, 19:51
Bydliště: Brno
Skútr / moto: v prenatálním stadiu :-(

Re: Generic by Kentoya XOR 125 - zkušenosti atd.

Příspěvekod Daelimek » 02 říj 2008, 12:46

první den tam bylo cca 20-30 lidí, druhý den kvůli počasí se to rozlejo do domovů..
Uživatelský avatar
Daelimek

500+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 660
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Třebíč
Skútr / moto: Vybírá se..v merku mám PCX :)

Re: Generic by Kentoya XOR 125 - zkušenosti atd.

Příspěvekod Rady » 02 říj 2008, 16:51

Jestli se tady bude neco cistit, tak to budes Dalajlamku jako uzivatel a to dost brzy ty.
Svymi prispevky jen urazis a nesneses kritiku. Kdo te tady zna nevim, ale az se spolu uvidime, tak budu rad kdyz ty urazky vsem do oci zopakuje vcetne mne.
Vetsine z nas by jsi vzhledem k svemu veku mohl vykat a naslouchat nazorum, ktere jsou od lidi co maji nekolikaletite zkusenosti.
Takze jestli se nezacnes chovat, tak jak je na tomto foru zvykem, tak pocitej s tim, ze necham zablokovat tvou IP adresu pro porusovani pravidel. A aby jsi mne nemohl napadat, ze jsem proti tobe zaujaty, tak o tom tady necham hlasovat!
BMW K1200LT ------->> vice zde 4,6l/100 km
Uživatelský avatar
Rady

2500+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 2664
Registrován: 21 lis 2006, 13:41
Bydliště: Bánov u Uherského Brodu mob.: 00420 608 882 336
Skútr / moto: jawy,CZ, B400/K4, B650/K4,BMW LT K1200, chrompaket

PředchozíDalší

Zpět na Čínské skútry

 
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků