Peugeot Speedfight - jak sundat spojkový zvon

Diskuze o skútrech s nejmenším objemem, včetně kitových strojů.

Peugeot Speedfight - jak sundat spojkový zvon

Příspěvekod TomasWinkler » 27 kvě 2014, 10:28

Prosím o radu - měnil jsem na speedfightu variátor za Malossi a byla u něj i kontrastní pružina bílá. Tu jsem bohužel nevyměnil, protože jsem za boha nemohl sundat spojkový zvon - protáčí se a i když jsem zamáčknul brzdu tak prostě nepovolím. Na netu jsem viděl nějaké udělátko na zaaretování, ale kvůli jednomu skůtru to objednávat nechci... neznáte nějaký fígl jak sundat??? Případně jaký je další postup pro výměnu pružiny??
Totiž když jsem vyměnil variátor za malossi, tak mi nepříjde absolutně žádný rozdíl oproti serii.... může na to mít vliv právě pružina? Děkuji moc
TomasWinkler

10+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 24
Registrován: 30 dub 2014, 14:08
Skútr / moto: Peugeot Satelis 125/Speedfight 50

Re: Peugeot Speedfight - jak sundat spojkový zvon

Příspěvekod TUNER » 27 kvě 2014, 10:54

http://www.scootland.cz/scooter-tuning- ... za-krokem/

Pokud nechceš nic kupovat,tak to odvez někam kde mají rázový utahovák na povolování kol,třeba v pneuservisu. Ale nemyslim že to je dobrej nápad,stejně jim zaplatíš a když si nějaký to udělátko či utahovák koupíš,máš to na pořád a ne jen na jednorázovou akci....
Změna nemusí být patrná,každopádně je dobré vše doladit,kolikrát nestačí jen namontovat přiložený variátor s dodanýma válečkama,ale chce si to pohrát s odladěním.
Můj mazel je Škoda 130 - 1,8 T..........ostatní je druhořadý...:-D

Malaguti MAX 250ObrázekPiaggio X9 500ObrázekT-MaxObrázek
Uživatelský avatar
TUNER

2500+
 
Reputace: 202
Příspěvky: 3747
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Plzeň
Skútr / moto: Malaguti F12 50 + 250 - T-Max
Tuning / úpravy: F-12 50 - závoďák na okruhy - Phantom MAX do práce - T-Max pro radost :)

Re: Peugeot Speedfight - jak sundat spojkový zvon

Příspěvekod TomasWinkler » 02 čer 2014, 08:48

Tak nakonec jsem si pomohl starým hasákem - do děr pro štelování jsem nasadil dva šrouby - hasák prodloužil, aby šel zapřit o zem a podařilo se :-)
Takže kontrastka vyměněna a max. rychlost šla nahoru... předtím jsem se rozjel lehce nad 70km - teď cca 85. Takže snad dobrý.
2 (1024x768).jpg


Jinak takhle jede po výměně pružiny. Ještě by se malinko rozjel, ale dojížděl jsem auto a blikali tam policajti :-) pak už se mi s telefonem v ruce lítat nechtělo :)

http://youtu.be/BmAU6QcVHOU
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
TomasWinkler

10+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 24
Registrován: 30 dub 2014, 14:08
Skútr / moto: Peugeot Satelis 125/Speedfight 50


Zpět na 50ccm skútry

 
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

cron