Aprilia SR 50 Ditech replica - info

Diskuze o skútrech s nejmenším objemem, včetně kitových strojů.

Aprilia SR 50 Ditech replica - info

Příspěvekod robeerth » 25 dub 2011, 22:31

zdravim mistri

onehda jsem se stal vlastnikem ditecha abych mel priblizovadlo do prace je to dovoz z DE najeto ma podle tacho 8800Km je to zatim na DE papirech nez to prihlasim chtel bych to dat do kupy je to muj prvni stroj ale co se tyce oprav dokazu toho vcelku hodne tedy krom strikacky ....
a prvni vec bych se chtel zeptat na co vse se mam podivat a zkontrolovat nez s tim zacnu jezdit nerad bych skoncil driv nez si toho vynikajiciho stroje uziju
uz jsem mel rozebrane zadni svetla pac jsem si vsimnul ze nejde jeden blinkr a po rozebrani zjistena stredni oxidace veskere elektro ale to uz davam dokupy v tom nemam problem

spis jsem se chtel zeptat stroj nakopnu bez problemu ale stane se ze kdyz zastavim tak mi to chcipne .... (netusim esi po startu ma kontrolka vstrikovani svitit ci nikoli mne totiz sem tam sviti sem tam ne) mate-li radu na co se zamerit u tohodle problemu sem s tim

dale by mne zajimalo esi je normalni ze po zapnuti svetel je normalni mirne kolisani osvetleni

bohuzel pro mne nehraje do not to ze vubec nevim esi mam verit ze na tom nebyly delane zadne upravy (coz po strance vzhledu upryvy jsou zrcatka, zadni svetla asi i predni ) stroj jede tachometrove cca 60 vic NE tudiz hadam ze restrikce tam stale jsou ...


P.S. forum mam cele prolezle ale chtel jsem si zalozit vlakno jen kvuli memu stroji abych mohl resit primo sve mouchy a delit sae o zk. s ostatnimy
robeerth

0+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 2
Registrován: 09 dub 2011, 21:03
Bydliště: BRNO
Skútr / moto: Aprilia SR 50 Ditech replica 2001

Zpět na 50ccm skútry

 
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: RADEK_SL, Seznam.cz a 5 návštevníků